0 Years

Náš příběh

Příběh produktů Fit Den a Fit Komplex odstartoval před několika lety při boji s nadváhou. Díky nízkosacharidovým dietám, které zakladatel projektu MP Buď Fit držel, jejich nepříznivému účinku na organismus jako celek včetně nechtěných jojo efektů, jeho váha dlouhodobě spíš rostla, než klesala. Martin Pavlík tak začal zkoumat metabolický systém jako celek. Jeho výzkum vedl k sestavení produktu, který mu s tímto pomohl. Produkt sestavoval sám pro sebe s cílem snížit svou váhu s následnou stabilizací bez jojo efektu. Takto odstartoval svůj příchod – zatím ne na trh – pilotní produkt Fit Den.

Metabolický systém zkoumáme z pohledu:

Mise splněna! Redukce hmotnosti a stabilizace bez jojo efektu se podařila a okolí se začalo ptát „Jak jsi to dokázal?“. Tento zájem okolí položil základní kameny ryze českého projektu MP Buď Fit a uvedení produktu Fit Den na trh. Martin Pavlík šel ale mnohem dále – do hloubky k metabolickému systému, kde to všechno začíná.

Projekt zacílil na mapování metabolických procesů v těle a jejich návaznost na systém enzymatický, hormonální a hlavně imunitní. Na základě získaných znalostí, výzkumu a vývoje účinných látek, které pomáhají zkvalitňovat život každého z nás, vznikl produkt Fit Komplex.

K unikátním produktům se přidaly kurzy, kde vám předáváme znalosti, jak si váhu udržet, redukovat, některým z vás naopak pomáháme váhu nabírat – komplexní a individuální řešení je naším standardním přístupem.

Naše produkty a zkušenosti vám pomohou dosáhnout vašeho zdravějšího, silnějšího, vitálnějšího, výkonnějšího a štíhlejšího já.

– MP Buď Fit

Martin Pavlík   CEO

Jana Rašková   Obchod

Reference

Ráda bych tímto poděkovala nejen produktu Fit Komplex, ale zejména panu Pavlíkovi jako člověku. Konzultoval se mnou zdravotní potíže – v této době telefonicky, Produkty mi osobně přivezl, a díky Covid pozitivitě mi nechal zásilku mezi dveřmi. Navíc mi poradil a pomohl s doléčením zánětu močového měchýře. Už od druhého dne jsem cítila výraznou změnu. Fit komplex má moji důvěru, proto ho také chci koupit prarodičům a těším se na další produkty.

Anna Holečková

Od Martina jsem dostal spousty důležitých informací a Buď Fit. Používám produkt a držím se doporučení už čtvrt roku a musím říct, že se cítím skvěle nejen po fyzické stránce, kdy kila šla dolů, ale i po zdravotní. Přes zimní měsíce všichni okolo odpadávali do peřin a já jsem vydržel 🙂 Díky Martine.

Pavel Rabenseifner

Všude dnes vidíme možnosti vyzkoušet výživové poradce a jejich služby. Jak si ale vybrat toho správného? Martina Pavlíka mohu jen doporučit. Zaměřila jsem se na jeho osobní zkušenosti s hubnutím a ty pro mě znamenají tu nejvyšší kvalifikaci.

Adéla Štorková

EFA CZ, s.r.o.

Velká spokojenost. Dostalo se mi mnoho potřebných rad a poučení….a hlavně bylo vše srozumitelně vysvětleno. Všem vřele doporučuji. Při dodržení tabulkových hodnot a troše snahy jsem za týden zhubnul cca 3 kila.

Radek Valný

S Fit Komplexem jsem se seznámila před nějakou dobou a mohu jen doporučit, skvěle se mi vyrovnaly hodnoty vitamínů, minerálů v těle. Dalším produktem, který mi vběhl do cesty byl Fit Den. Parádní věc, pokud nestíhám jídlo… skvěle mi doplní živiny a já mohu fungovat bez problémů dál. Servis celého týmu je na výbornou a jejich rady jsem si velmi ráda osvojila a výsledky se dostavily. Děkuji

Jitka Treterová

Sportovní hala Sprint

Naše produkty

Naše produkty, přednášky, znalosti a zkušenosti Vám pomohou dosáhnout Vašeho zdravějšího, silnějšího, vitálnějšího, výkonnějšího a štíhlejšího já.