Program Start

Jak program Start probíhá

Neučíme vás kupovat si krabičky s jídlem, které vám nechutná – učíme vás, jak si sestavit jídelníček ať jste kdekoliv s tím co máte právě k dispozici. Obsahem kurzu je účast na vzdělávacím bloku a měření na přístroji InBody. V tomto bloku se naučíte, jak naše postupy fungují v praxi, jak při nich postupovat a jak je aplikovat na sebe. Porozumíte ovládání a práci s programem na sledování denního příjmu složek potravy, jako jsou bílkoviny, sacharidy, tuky, vláknina a další.
Proč InBody? Tento přístroj zaznamená vaši váhu, výšku, objem vody, svalové a tukové hmoty v těle a jeho stav regenerace. V následujících 14 dnech si budete znamenat jakou potravu přijímáte – je to velmi jednoduché a rychlé. S druhým měřením budeme vědět jak a na co vaše tělo reaguje a poté jsme schopni stanovit složky příjmu potravy v návaznosti na to, zda chcete váhu redukovat, přibrat svalovou hmotu, stabilizovat váhu po její redukci nebo naopak na váze nabírat. 

  • Čím jsou naše kurzy výjimečné?
  • Další benefity

Dále se naučíte, jak si sestavit vyvážený a pestrý jídelníček z potravin, které máte rádi, a tak budete jednoduše plnit svůj stanovený cíl. Dozvíte se jaké potraviny jsou pro Vás vhodné a které nikoliv a které potraviny jsou jen marketingovým lákadlem bez obsahu potřebných kvalitních živit. Dostanete doporučení, jak nakupovat, abyste zbytečně nevyhazovali peníze za nesmyslné či předražené potraviny či přípravky.
Aby Vám to šlo lépe, vybavíme vás na to Fit Komplexem, který vám pomůže optimalizovat metabolický systém a výrazně tak nastartuje celý proces, na který bude tělo velmi rychle reagovat.

Mějte pro sebe kurz zdarma! Uspořádejte skupinku 5 kamarádek, kolegyň z práce, udělejte si rodinnou „párty“ na vylepšení své kondice a vy jako 6. osoba budete mít kurz pro sebe naprosto zdarma, a to i opakovaně!

Co je obsahem programu?

Table Header
1x vzdělávací blok
2x měření na přístroji InBody
1x Fit Komplex
1x shaker MP Buď Fit

Na tento základní kurz navazuje tříměsíční program Pro s šesti osobními konzultacemi, kde je časový prostor věnován detailnější konzultaci v užších vazbách na hormonální a enzymatický systém a udržení metabolického systému v optimální kondici.

Jak Fit Kurzy probíhají?

Úvodní školicí odpoví na otázky

Individuální konzultace

Druhá konzultace