Program Den

Přinášíme firmám zdravé zaměstnance

Kurz obsahuje

Představte si, že místo čokoládových tyčinek a oplatků budou mít zdravé a plnohodnotné jídlo i při nedostatku času, který známe čas od času všichni. Dejte zaměstnancům benefit k nezaplacení – benefit v podobě zdraví a zdravého životního stylu. V průběhu vzdělávacího bloku vám ukážeme, jak funguje metabolický systém, jakým způsobem se transformují látky v rámci metabolického procesu, jak s ním pracovat, jak optimálně nastavit poměr mezi příjmovou a výdajovou částí. Na správně fungující metabolický systém velmi úzce navazuje systémem imunitní. Oblíbenou částí jsou fakta a mýty o různých dietách. Vám, vašim klientům i zaměstnancům ukážeme, jak posilovat svou imunitu. Benefitem pro Vás budou spokojení, zdraví, a tedy produktivnější zaměstnanci. Náš team se Vám bude věnovat 6 až 8 hodin.
  • Čím jsou naše kurzy výjimečné?

Naučíte se, jak si sestavit vyvážený a pestrý jídelníček z potravin, které máte rádi, a tak budete jednoduše plnit svůj stanovený cíl. Dozvíte se jaké potraviny jsou pro Vás vhodné a které nikoliv a které potraviny jsou jen marketingovým lákadlem bez obsahu potřebných kvalitních živit. Dostanete doporučení, jak nakupovat, abyste zbytečně nevyhazovali peníze za nesmyslné či předražené potraviny či přípravky.
Aby vám to šlo lépe, vybavíme vás na to Fit Komplexem, který vám pomůže optimalizovat metabolický systém a výrazně tak nastartuje celý proces, na který bude tělo velmi rychle reagovat.

Co je obsahem programu?

Table Header
odborná přednáška v rozsahu 2 hodin
workshop, otázky ohledně stravy a stravovacích trendů 1-2 hodiny
ochutnávka produktů Fit Komplex a Fit Den
pro zájemce měření přístrojem InBody zdarma
individuální konzultace na základě výsledků měření a doporučení ohledně stravy a nastavení denního režimu – 20-30 min/osoba
3 měsíční intenzivní kurz Program Pro, kde se dozvíte, jak funguje metabolický systém člověka, jak správně nastavit denní příjem nutrientů, dle toho, jaký je můj cíl (redukce váhy, budovaní svalové hmoty, udržovaní se v kondici).