Miss Women Fitness

SHARE

SHARE

Address

Orlí 542/27, 602 00 Brno-střed

GPS

49.1945097, 16.6131353

Telephone

Studio Miss Women Fitness je vaším odrazovým můstkem na cestě za zdravějším a radostnějším životem. 18 moderních strojů vám pomůže získat krásnější a pevnější postavu! 170 m2 je rozděleno na rušnou a relaxační zónu.

V rušné zóně naleznete dynamické stroje: VACUSHAPE, VACUTHERM, VIBRAČNÍ PLOŠINA, ERGOMETR SUN XL 400, FLABÉLOS, ERGOMETR SUN 400 XL – jsme jediní, kteří tento stroj v Brně vlastní. V relaxační zóně jsou BODYROLL, ROLLETIC, KOSMICKÁ LOĎ – samostatná místnost (bez okukování ostatních cvičitelek), PRIVÁTNÍ INFRASAUNA – kde budete jenom Vy a nikdo jiný a  PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ.

I já byla baculka a to pořádná! Jsem obyčejná žena, která jako každá jiná řeší svůj vzhled, kila navíc, špíček tady a tam. Že i já jsem v minulosti vyhledala a vystřídala mnoho salónů/studií, abych řešila a bojovala se svojí nedokonalostí. A našla, sice tělo dostalo, co potřebovalo, ale mysl z těchto salónů či studií, odcházela vždy unavená a naprosto vyčerpaná. A to jen tím, že salóny/studia v našich městech jsou koncipovány tak, že je jeden stroj je nalepený vedle druhého v malém prostoru a kdy jedna žena cvičí, druhá by měla relaxovat, což je nemožné, nejen intimností, ale i hlukem. Naše služby se výtečně doplňují a s jejich pomocí se stanete svěžejší, vyrovnanější a krásnější.

Jedinečnou příležitost v našem studiu, kterou vám jinde neumožní je otevřená permanentka s výběrem ze 3 strojů ve studiu, s neomezeným počtem vstupů. Při cvičení 3x týdně, vás tak jedna procedura bude vycházet 64,-Kč, více informací, naleznete v našem „ Ceníku “.

V našem studiu Miss Women Fitness, s.r.o., uvítáme ženy různých věkových i váhových kategorií. Za pomocí strojů vám pomůžeme řešit problémy s nadváhou a celulitidou. Naším cílem je zhubnout, zpevnit, vytvarovat a posílit Vaši postavu a navodit tím lepší pocit fyzické i psychické pohody, což je k nezaplacení.

Pro naše klientky pořádáme průběžně také různé akce a soutěže, proto sledujte náš facebook Miss Women Fitness, a staňte se jejich prostřednictvím a součástí dění v našem studiu.

Na Vaši návštěvu se těší

Miss Women Fitness, s.r.o.

Opening Hours

Monday

7:00 – 20:00

Tuesday

7:00 – 20:00

Wednesday

7:00 – 20:00

Thursday

7:00 – 20:00

Friday

7:00 – 20:00

Saturday

dle domluvy

Sunday

dle domluvy

Contact Us & Make
an order

E-shop integration
Coming Soon
E-shop integration
Coming Soon